Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

PROFI BONUS spol. s r.o. je samostatný pojišťovací zprostředkovatel. Při založení naší společnosti bylo cílem vybudovat fungující, odborně zdatnou společnost, poskytující takové služby, které bychom akceptovali i pro sebe.

Věříme, že od roku 1995 jsme z těchto našich zásad neslevili a snažíme se vyvarovat celosvětovému trendu, tedy nekompromisní honbě za novým, mnohdy anonymním, klientem.

Abychom mohli takto fungovat, musíme budovat hlubší dlouhodobé obchodní vztahy, založené na oboustranné důvěře s klientem, bez které není možné tuto službu odpovědně a seriózně poskytovat.

Jsme přesvědčeni, že tím, že jsme pochopili význam pojištění, vznikající v dávné historii, kdy féničtí mořeplavci dobrovolně vytvářeli a sdružovali prostředky, které umožnily zabezpečit rodiny těch, jejichž loď se nevrátila, jsme dokázali spolupracovat s našimi klienty téměř od počátku vzniku naší společnosti až do teď a většina našich klientů s námi spolupracuje více, než 15 let.

Naše ambice není být největší, ale nejlepší a abychom mohli tuto představu naplňovat, rozhodli jsme se stát součástí největšího tuzemského uskupení pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty.

Díky vedoucí pozici skupiny na trhu má naše společnost, při zachování svých vysokých standardů kvality služeb střední společnosti, sílu velké společnosti.

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění, a jsme řádně registrováni Českou národní bankou.

Jsme řádným členem Asociace českých pojišťovacích makléřů.


Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

PROFI BONUS spol. s r.o.
Říčanská 7/2414
101 00 Praha 10 – Vinohrady

tomas.kuthan@profibonus.cz
+420 602 367 737