Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA NETWORK potvrdila pozici jedničky na trhu. Členové sítě zprostředkovali pojistné za 3 miliardy

RENOMIA NETWORK, největší síť pojišťovacích zprostředkovatelů v České republice, která se specializuje na pojištění firem a podnikatelů, slaví významný milník.

Během letošního srpna došlo v souhrnu ke zprostředkování pojistného ve výši 3 miliardy korun. RENOMIA NETWORK je na trhu přes deset let a je důležitou součástí celé RENOMIA GROUP. Aktuálně sdružuje 185 členů, kteří na spolupráci s RENOMIA NETWORK oceňují zejména špičkový servis, digitální nástroje vyvíjené skupinou RENOMIA a odbornou podporu od produktových specialistů.

„Rád bych poděkoval všem našim členům za jejich kvalitní služby poskytované klientům a moc mě těší, že se nám daří společně růst. Především díky spokojenosti stávajících členů a navázání spolupráce s novými renomovanými partnery se nám podařilo dosáhnout tohoto skvělého úspěchu. Naše vedoucí pozice nám umožňuje neustále rozšiřovat náš špičkový servis i odbornou podporu a vylepšovat podmínky s pojistiteli. Do budoucna mohu slíbit, že budeme i nadále rozvíjet kvalitu našich služeb a podporovat profesní a obchodní růst našich členů,“ uvedl Ondřej Witowski, ředitel RENOMIA NETWORK.

Síť RENOMIA NETWORK byla založená v roce 2008 a aktuálně má ve 117 lokalitách 185 členů. Ti na členství v RENOMIA NETWORK dále oceňují podporu v právní oblasti. Kdy zejména v loňském roce pojišťovací trh významně ovlivnily dvě zásadní regulace – GDPR a IDD – a řada makléřů měla s implementací problémy, se kterými ale členům RENOMIA NETWORK pomáhal právní tým skupiny RENOMIA.

RENOMIA GROUP, do které RENOMIA NETWORK patří, také neustále rozvíjí své služby v oblasti digitalizace. Celá skupina již několik let úspěšně využívá aplikaci KAR, která umožňuje získat na jedno kliknutí srovnání nejlepších nabídek v oblasti autopojištění. Specializované oddělení RENOMIA intenzivně pracuje na dalších online nástrojích, které usnadní práci a ušetří čas našim obchodníkům i klientům. 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

PROFI BONUS spol. s r.o.
Říčanská 7/2414
101 00 Praha 10 – Vinohrady

tomas.kuthan@profibonus.cz
+420 602 367 737