Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA se stala titulárním partnerem Ženské basketbalové ligy

Společnost RENOMIA, a. s., vedoucí pojišťovací makléř v České republice, se stala partnerem nejvyšší ženské basketbalové soutěže.

Během sezóny 2019/2020 tak budou nejlepší české ženské basketbalové týmy soutěžit v RENOMIA Ženské basketbalové lize (zkráceně RENOMIA ŽBL).

RENOMIA dlouhodobě podporuje český sport, ať již amatérský či profesionální. RENOMIA a členové RENOMIA NETWORK patří mezi významné zprostředkovatele sportovního pojištění a jsou obchodními partnery mnoha sportovních klubů, hráčů a hráček a asociací z různých odvětví. RENOMIA pojišťuje také mnoho sportovních akcí, za všechny můžeme zmínit Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji či UEFA Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let, které se v roce 2015 konaly v České republice.

„Podporovali jsme v minulosti lokální basketbalové kluby a basketbal hrajeme i u nás v rodině. Podpora ženského sportu, přesněji rozhodnutí stát se titulárním partnerem RENOMIA Ženské basketbalové ligy pro sezónu 2019/2020, tak bylo logickým rozšířením našeho působení v oblasti sportu. Jsme rádi, že můžeme přispět k dalšímu rozvoji basketbalu u nás,“ uvádí Jiří Nepala, Managing Partner společnosti RENOMIA a dlouholetý amatérský hráč basketbalu.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

PROFI BONUS spol. s r.o.
Říčanská 7/2414
101 00 Praha 10 – Vinohrady

tomas.kuthan@profibonus.cz
+420 602 367 737